Beyazlatma (Bleaching)

Ücretsiz Muayene Formu

Dişlerimiz tükettiğimiz gıdalarla birlikte renklenebilirler. Özellikle çay,kahve,sigara,şarap gibi gövdeli ve yoğun renkli gıdalar daha fazla renklenmelere sebep olabilmektedir. Bu durumlarda halk arasında oksijenli su diye bilinen hidrojen peroksit yardımcımız olmaktadır. Diş yüzeyindeki bu renklenmeleri dişlere ve etrafındaki yapılara hiç zarar vermeden kimyasal olarak temizlemektedir. Bu tedavimiz etki süresi hastamızın gıda tüketimlerine göre değişebilir.

Dental Uygulamalarımız

Kliniğimizde, standart diş tedavilerinin yanı sıra en gelişmiş ve modern ağız ve diş sağlığı tedavileri de yapılmaktadır. Diş hekimliği alanında en son gelişmeleri takip etmekte, en kaliteli malzemeler ve en teknolojik ürünler ile hastalarımıza uzun yıllar boyunca ağız ve diş sağlığını devam ettirmelerini amaçlamaktayız.

Alanında Uzman Hekimlerimiz

Maya Dental Klinik olarak alanlarında uzman kadromuz ile tüm ağız ve diş sağlığı problemlerinizi, tedavi başarısını en üst düzeyde tutarak çözüme kavuşturuyoruz. Tüm tedavilerimizde en gelişmiş cihazları ve teknolojileri kullanıyoruz.