Masseter Botoksu ve Gece Plağı

Ücretsiz Muayene Formu

Stres veya alışkanlıklara bağlı olarak çiğneme kaslarımızın çok kuvvetli hale gelmesiyle BRUKSİZM dediğimiz diş sıkma rahatsızlığı günümüzde bir çok insanda görülmektedir. Genelde sabahları baş ve boyun bölgesindeki şiddetli ağrılar ile kendisini gösterir. Semptomatik tedavilerle bu alışkanlıklar engellenmeye çalışılır. Bu noktada botoks ve sert split plaklardan yardım alırız. Düzenli kullanımlarda başarılı sonuçlar elde etmek kaçınılmazdır.

Dental Uygulamalarımız

Kliniğimizde, standart diş tedavilerinin yanı sıra en gelişmiş ve modern ağız ve diş sağlığı tedavileri de yapılmaktadır. Diş hekimliği alanında en son gelişmeleri takip etmekte, en kaliteli malzemeler ve en teknolojik ürünler ile hastalarımıza uzun yıllar boyunca ağız ve diş sağlığını devam ettirmelerini amaçlamaktayız.

Alanında Uzman Hekimlerimiz

Maya Dental Klinik olarak alanlarında uzman kadromuz ile tüm ağız ve diş sağlığı problemlerinizi, tedavi başarısını en üst düzeyde tutarak çözüme kavuşturuyoruz. Tüm tedavilerimizde en gelişmiş cihazları ve teknolojileri kullanıyoruz.