Laminate Veneer (E-max)

Ücretsiz Muayene Formu

Hem estetik hem daha sağlıklı diyebileceğimiz gülüş estetiği şeklidir. Kimi zaman Hollywood Smile diye de adlandırılır. Dünya çapında geliştiricisi ve duayeni Galip Gürel isimli bir Türk doktordur ; tedavilerimizde kendisinin yöntemlerini sıkça kullanırız.

Dişlerin sadece ön yüzlerinden bazen hiç bazen sadece 0.5-0.8 mm aşındırma yaparak ; bu bölgeye uygun üretilen cam seramik (E-max) laminaların yapıştırılmasıyla tedavi bitirilir. Bu tedavilerde renk ve dişlerin formu hastalarımızla birlikte belirlenmektedir. Uzun ömürlülüğü hastamızın oral hijyenine ve rutin kontrollerine sadakatine bağlıdır.

Tedavi öncesinde Mock Up tekniği ile hastamıza bittiğinde nasıl görüneceğini gösterebiliyor geçici bir süre kullandırabiliyoruz.

Dental Uygulamalarımız

Kliniğimizde, standart diş tedavilerinin yanı sıra en gelişmiş ve modern ağız ve diş sağlığı tedavileri de yapılmaktadır. Diş hekimliği alanında en son gelişmeleri takip etmekte, en kaliteli malzemeler ve en teknolojik ürünler ile hastalarımıza uzun yıllar boyunca ağız ve diş sağlığını devam ettirmelerini amaçlamaktayız.

Alanında Uzman Hekimlerimiz

Maya Dental Klinik olarak alanlarında uzman kadromuz ile tüm ağız ve diş sağlığı problemlerinizi, tedavi başarısını en üst düzeyde tutarak çözüme kavuşturuyoruz. Tüm tedavilerimizde en gelişmiş cihazları ve teknolojileri kullanıyoruz.