İmplant

Ücretsiz Muayene Formu

Eksik dişlerin en sağlıklı ve en hızlı şekilde yerine konabildiği tedavilerdir. 1950lerde Per-Ingvar Branemark tarafından keşfedilen dental implantlar günümüzde gelişen teknoloji sayesinde dijital ölçü ve iş akışı sayesinde , vidalı protezlerle hem çok sağlıklı hem olabildiğince kısa sürede kullanılabilmektedir. Tek veya çoklu diş eksikliklerinde ; zaman zaman kemik tozu (greft) ve membranlarla desteklenerek kullanılmaktadırlar. Tedavi süreci hastadan hastaya değişebilmektedir.

Dental Uygulamalarımız

Kliniğimizde, standart diş tedavilerinin yanı sıra en gelişmiş ve modern ağız ve diş sağlığı tedavileri de yapılmaktadır. Diş hekimliği alanında en son gelişmeleri takip etmekte, en kaliteli malzemeler ve en teknolojik ürünler ile hastalarımıza uzun yıllar boyunca ağız ve diş sağlığını devam ettirmelerini amaçlamaktayız.

Alanında Uzman Hekimlerimiz

Maya Dental Klinik olarak alanlarında uzman kadromuz ile tüm ağız ve diş sağlığı problemlerinizi, tedavi başarısını en üst düzeyde tutarak çözüme kavuşturuyoruz. Tüm tedavilerimizde en gelişmiş cihazları ve teknolojileri kullanıyoruz.