Zirkonyum Veneer (E-max, Monolitik)

Ücretsiz Muayene Formu

Diş eksikliklerinde ya da estetik kaygılarda, daha güzel gülüşler için bir diğer seçeneğimiz zirkonyum altyapılı kuronlardır.Yüzey yapısı itibariyle bakterinin kolay kolay tutunamadığı ve dolayısıyla uzun ömürlülüğü olan bir protezdir. Dişlerin küçültülmesini takiben laboratuardan gelen zirkonyumların yapıştırılmasıyla tedavi tamamlanır. Bu tedavilerde renk ve dişlerin formu hastalarımızla birlikte belirlenmektedir. Uzun ömürlülüğü hastamızın oral hijyenine ve rutin kontrollerine sadakatine bağlıdır.

Dental Uygulamalarımız

Kliniğimizde, standart diş tedavilerinin yanı sıra en gelişmiş ve modern ağız ve diş sağlığı tedavileri de yapılmaktadır. Diş hekimliği alanında en son gelişmeleri takip etmekte, en kaliteli malzemeler ve en teknolojik ürünler ile hastalarımıza uzun yıllar boyunca ağız ve diş sağlığını devam ettirmelerini amaçlamaktayız.

Alanında Uzman Hekimlerimiz

Maya Dental Klinik olarak alanlarında uzman kadromuz ile tüm ağız ve diş sağlığı problemlerinizi, tedavi başarısını en üst düzeyde tutarak çözüme kavuşturuyoruz. Tüm tedavilerimizde en gelişmiş cihazları ve teknolojileri kullanıyoruz.