Kurumsal

Ücretsiz Muayene Formu

Biz Kimiz ?

Kliniğimiz de her zaman en yeni teknoloji ve güncel tedavi prensibi ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Mevcut tedavi prensiplerine uyarak hastaya “Önce Zarar Verme” prensibinden hareketle en uygun tedavi planını sunuyoruz.

Ekip ruhu ile hareket ederek planlanan her tedaviyi en ince ayrıntısına kadar inceleyerek sonlandırmayı hedefliyoruz. Alanında uzman hekimlerimiz ile yapılan tedavilerin uzun vadeli kontrolü sağlanarak en iyi sonuca ulaşıyoruz.

Tedaviyi planlama aşamasından sonuç aşamasına kadar titiz bir şekilde uygulayarak hem fonksiyonel hem estetik anlamda en iyi sonucu elde etmeyi amaçlıyoruz.

Dental Uygulamalarımız

Kliniğimizde, standart diş tedavilerinin yanı sıra en gelişmiş ve modern ağız ve diş sağlığı tedavileri de yapılmaktadır. Diş hekimliği alanında en son gelişmeleri takip etmekte, en kaliteli malzemeler ve en teknolojik ürünler ile hastalarımıza uzun yıllar boyunca ağız ve diş sağlığını devam ettirmelerini amaçlamaktayız.

Alanında Uzman Hekimlerimiz

Maya Dental Klinik olarak alanlarında uzman kadromuz ile tüm ağız ve diş sağlığı problemlerinizi, tedavi başarısını en üst düzeyde tutarak çözüme kavuşturuyoruz. Tüm tedavilerimizde en gelişmiş cihazları ve teknolojileri kullanıyoruz.